Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met de beste indrukken.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve tekenen.

VIOLANTA Group (GROEP)

Miljoen Euros20202019201820172016
Vaste activa12.6145.6174.5242.8683.116
Andere activa18.38917.40213.5369.8257.859
Totaal activa31.00323.01918.06012.69310.975
Eigen vermogen24.08813.98010.2558.5177.124
Schulden op lange termijn2.4373.1552.0121.3501.242
Overige passiva4.4786.1175.7932.8262.609
Totaal passiva31.00323.01918.06012.69310.975
Verkoop25.57124.97120.67912.2229.065
Brutowinst8.9069.2195.7923.9252.959
EBITDA4.5785.5013.9882.2891.984
EBIT4.4675.1333.6551.9871.658
Winst vóór belastingen4.3874.8323.4151.9381.595
Belastingen1.0531.2131.1780.5470.450

VIOLANTA SA (BEDRIJF)

Miljoen Euros20202019201820172016
Vaste activa11.7064.5943.4242.8683.116
Andere activa15.29515.08611.6209.8257.859
Totaal activa27.00119.68015.04412.69310.975
Eigen vermogen21.07611.8398.8688.5177.124
Schulden op lange termijn2.2582.9211.3351.3501.242
Overige passiva3.6674.9204.8412.8262.609
Totaal passiva27.00119.68015.04412.69310.975
Verkoop21.05920.90516.88712.2229.065
Brutowinst7.5977.8374.4273.9252.959
EBITDA3.3844.4652.6342.2891.984
EBIT3.2844.1152.3331.9871.658
Winst vóór belastingen3.2414.0232.2451.9381.595
Belastingen0.7781.0180.7810.5470.450

VITAFREE SA (BEDRIJF)

Miljoen Euros202020192018
Vaste activa0.9081.0231.100
Andere activa3.0942.3161.916
Totaal activa4.0023.3393.016
Eigen vermogen3.0122.1411.387
Schulden op lange termijn0.1790.2340.677
Overige passiva0.8111.1970.952
Totaal passiva4.0023.3393.016
Verkoop4.5124.0663.792
Brutowinst1.3091.3821.365
EBITDA1.1941.0361.354
EBIT1.1831.0181.322
Winst vóór belastingen1.1460.8091.170
Belastingen0.2750.1950.397
Head Offices
6th km Trikala - Karditsa National Road, 42100, Trikala
24310 43090
24310 43539
Athens Branch
Kymis Avenue & Kerasias 19, 13677, Acharnes
210 8395110
210 8395111
Thessaloniki Branch
Papadiamanti 21, 57009, Kalochori Thessaloniki
2310 789646
2310 755696
Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met positieve resultaten.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve resultaten.

logo

Member of the «ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» Initiative

«ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» is the logo created by EUROCERT Inspection and Certification Company S.A. with a view to certify businesses of Greek property whose products are produced in Greece and have presence in the Greek Retail Market.
Onze website gebruikt cookies voor werking en om statistieken op te stellen voor het gebruik ervan en slaat geen informatie op over de bezoeker.

ΑΠΟΔΟΧΗ

COOKIES