Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met de beste indrukken.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve tekenen.

VIOLANTA Group (GROEP)

Miljoen Euros2022202120202019201820172016
Vaste activa12.25111.31712.6195.6174.5242.8683.116
Andere activa31.25424.95318.48317.40213.5369.8257.859
Totaal activa43.50536.27031.10223.01918.06012.69310.975
Eigen vermogen30.05427.04923.43713.98010.2558.5177.124
Schulden op lange termijn4.5273.4342.4813.1552.0121.3501.242
Overige passiva8.9249.8285.1846.1175.7932.8262.609
Totaal passiva43.50536.27031.10223.01918.06012.69310.975
Verkoop34.29929.73025.53824.97120.67912.2229.065
Brutowinst9.4339.5878.9199.2195.7923.9252.959
EBITDA4.9626.0334.8085.5013.9882.2891.984
EBIT3.7574.9324.3545.1333.6551.9871.658
Winst vóór belastingen3.5324.8044.2794.8323.4151.9381.595
Belastingen0.7771.0571.0281.2131.1780.5470.450

VIOLANTA SA (BEDRIJF)

Miljoen Euros2022202120202019201820172016
Vaste activa10.97510.37911.7064.5943.4242.8683.116
Andere activa24.73420.49715.41515.08611.6209.8257.859
Totaal activa35.70930.87627.12119.68015.04412.69310.975
Eigen vermogen24.96323.00820.39811.8398.8688.5177.124
Schulden op lange termijn3.5523.3102.3022.9211.3351.3501.242
Overige passiva7.1944.5584.4214.9204.8412.8262.609
Totaal passiva35.70930.87627.12119.68015.04412.69310.975
Verkoop28.11724.41221.02620.90516.88712.2229.065
Brutowinst8.3538.4317.5597.8374.4273.9252.959
EBITDA3.9584.9183.6054.4652.6342.2891.984
EBIT2.7803.8253.1624.1152.3331.9871.658
Winst vóór belastingen2.6633.7053.0984.0232.2451.9381.595
Belastingen0.5860.8150.7441.0180.7810.5470.450

Miljoen Euros20222021202020192018
Vaste activa1.2760.9380.9131.0231.100
Andere activa6.5204.4563.0682.3161.916
Totaal activa7.7965.3943.9813.3393.016
Eigen vermogen5.0914.0413.0392.1411.387
Schulden op lange termijn0.9750.1240.1790.2340.677
Overige passiva1.7305.2700.7631.1970.952
Totaal passiva7.7965.3943.9813.3393.016
Verkoop6.1825.3184.5124.0663.792
Brutowinst1.0801.1561.3601.3821.365
EBITDA1.0041.1151.2031.0361.354
EBIT0.9771.1071.1921.0181.322
Winst vóór belastingen0.8691.0991.1810.8091.170
Belastingen0.1910.2420.2840.1950.397
Head Offices
6th km Trikala - Karditsa National Road, 42100, Trikala
24310 43090
24310 43539
info@violanta.gr
Larissa Factory
The Eco Friendly Biscuit Factory
14th km Larissa - Makryhori, 40006 Larissa
2410 541070
larisa@violanta.gr
Athens Branch
Kymis Avenue & Kerasias 19, 13677, Acharnes
210 8395110
210 8395111
athens@violanta.gr
Thessaloniki Branch
Papadiamanti 21, 57009, Kalochori Thessaloniki
2310 789646
2310 755696
thessaloniki@violanta.gr
Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met positieve resultaten.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve resultaten.

logo

Member of the «ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» Initiative

«ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» is the logo created by EUROCERT Inspection and Certification Company S.A. with a view to certify businesses of Greek property whose products are produced in Greece and have presence in the Greek Retail Market.
Onze website gebruikt cookies voor werking en om statistieken op te stellen voor het gebruik ervan en slaat geen informatie op over de bezoeker.

ΑΠΟΔΟΧΗ

\n
COOKIES