Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met de beste indrukken.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve tekenen.

VIOLANTA SA (BEDRIJF)

Miljoen Euros20202019201820172016
Vaste activa11.7064.5943.4242.8683.116
Andere activa15.29515.08611.6209.8257.859
Totaal activa27.00119.68015.04412.69310.975
Eigen vermogen21.07611.8398.8688.5177.124
Schulden op lange termijn2.2582.9211.3351.3501.242
Overige passiva3.6674.9204.8412.8262.609
Totaal passiva27.00119.68015.04412.69310.975
Verkoop21.05920.90516.88712.2229.065
Brutowinst7.5977.8374.4273.9252.959
EBITDA3.3844.4652.6342.2891.984
EBIT3.2844.1152.3331.9871.658
Winst vóór belastingen3.2414.0232.2451.9381.595
Belastingen0.7781.0180.7810.5470.450
Head Offices
6th km Trikala - Karditsa National Road, 42100, Trikala
24310 43090
24310 43539
Athens Branch
Kymis Avenue & Kerasias 19, 13677, Acharnes
210 8395110
210 8395111
Thessaloniki Branch
Papadiamanti 21, 57009, Kalochori Thessaloniki
2310 789646
2310 755696
Financiële Vooruitgang

In de afgelopen jaren is ons bedrijf erin geslaagd een voorspoedig stijgende economische status te bereiken. Het afgelopen jaar werd afgesloten met positieve resultaten.

De combinatie van de promotie van nieuwe producten, hard werk en uitstekende relaties met onze partners, met de groei van onze internationale activiteiten, leidde ons naar nog meer positieve resultaten.

logo

Member of the «ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» Initiative

«ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ» is the logo created by EUROCERT Inspection and Certification Company S.A. with a view to certify businesses of Greek property whose products are produced in Greece and have presence in the Greek Retail Market.
Onze website gebruikt cookies voor werking en om statistieken op te stellen voor het gebruik ervan en slaat geen informatie op over de bezoeker.

ΑΠΟΔΟΧΗ

COOKIES